LiveZilla Live Chat Software

Kategorie

VISA MasterCard
Platba v Českých korunách

Česká spořitelna ČSOB FIO
GE Money Bank Komerční Banka
mBank Raiffeisen Bank
UniCredit Bank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic Maestro
Sazka GoPeněženkaPaySafeCard


Platba v Eurech

Slovenská spořitelna UniCredit
TartaBank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic MaestroPaySafeCard
Výrobci

Dodavatelé

Odběr novinek


TERA Online
Zobrazit galerii

Kliknutím na obrázek otevřete fotogalerii.

Další

TERA Online

Více informacíDoručení na email
Veškeré dodávané hry, jsou zakoupeny od oficiálních a prověřených distributorů.
Přes 20 možností plateb
Partnerský program, vydělávejte s námi
FAQ - časté dotazy
Kontaktní informace
Návody jsou seřazeny podle distributorů hry. (Steam, Origin...) Distributor hry je vždy uveden u každého detailu hry vedle hlavního obrázku vpravo.

551 Kč
Zakoupením tohoto produktu získáte až 550 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 550 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 6 Kč.


TERA Online

Hra obsahuje 30 dní hraní zdarma.

TERA je akčním MMORPG z fantasy světa s úchvatnou grafikou a množstvím inovativních vlastností, které umožňují hráčům plně kontrolovat své postavy v soubojovém systému se svobodným zaměřováním. Činnost hráčů v TERA může změnit rovnováhu moci ve světě ohrožovaném temnými silami. Na záchraně svého světa spolupracuje sedm spojených ras. Vaše cesty vás zavedou do skalnatých hor, spalujících pouští a nebezpečných džunglí. Zaujměte místo jako voják Valkyonské Federace a bojujte bok po boku ostatních ras pro novou budoucnost, zatímco napravujete chyby minulosti. TERA kombinuje krásnou grafiku s pohlcujícím, podmanivým, bojovým systémem. V TEŘE není čas na frakce - všech sedm ras a osm povolání musí spolupracovat, aby změnili osud samotných bohů. Vyzbroj se, shromáždi spojence a převezmi kontrolu nad svým osudem.

 

MINIMÁLNÍ KONFIGURACE

  • OS:  Windows XP/Vista/7
  • CPU: Intel Pentium 4 3.2GHZ/AMD Athlon64 3200+
  • RAM: 2 GB
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce 7600 GT or ATI Radeon X1600 XT (for Laptops: ATI Mobility Radeon HD4870 or,NVIDIA GTX 200M series)

DIGITÁLNÍ PRODUKT (ELEKTRONICKÁ DISTRIBUCE)

Digitální (elektronická) distribuce - dodáván je originální aktivační klíč (CD Key). Zakoupením digitálního klíče se stáváte jeho jediným platným majtelem a můžete jej aktivovat u distributora (Steam, Origin, a další) a následně stáhnout hru. Zakoupený klíč lze aktivovat pouze na jednom účtu, můžete si tak být jisti, že jste jeho jediným vlastníkem. Zakoupením digitálního klíče ušetříte za obal, DVD a další náklady s tím spojené (sklad, doprava).