LiveZilla Live Chat Software

Kategorie

VISA MasterCard
Platba v Českých korunách

Česká spořitelna ČSOB FIO
GE Money Bank Komerční Banka
mBank Raiffeisen Bank
UniCredit Bank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic Maestro
Sazka GoPeněženkaPaySafeCard


Platba v Eurech

Slovenská spořitelna UniCredit
TartaBank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic MaestroPaySafeCard
Výrobci

Dodavatelé

Odběr novinek


Divinity Original Sin (Enhanced Edition)
Zobrazit galerii

Kliknutím na obrázek otevřete fotogalerii.

Další

Divinity Original Sin (Enhanced Edition)

Více informacíDoručení na email
Veškeré dodávané hry, jsou zakoupeny od oficiálních a prověřených distributorů.
Přes 20 možností plateb
Partnerský program, vydělávejte s námi
FAQ - časté dotazy
Kontaktní informace
Návody jsou seřazeny podle distributorů hry. (Steam, Origin...) Distributor hry je vždy uveden u každého detailu hry vedle hlavního obrázku vpravo.

899 Kč
Zakoupením tohoto produktu získáte až 899 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 899 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 9 Kč.


Platforma:GOG.com

Anglická lokalizace

další jazyky:   něm,ita,fr,ru,pol,špan.

Vylepšená edice, která by se měla stát učebnicovým vzorem pro konkurenci. Až na pár drobností posouvá snad každý herní prvek minimálně o úroveň výš, chrlí na hráče hodiny a hodiny kvalitního dabingu, je hezčí i hratelnější....

Shromážděte svou partu hrdinů a připravte se na nové RPG dobrodružství, které se vrací ke kořenům žánru! Prodiskutujte se svými společníky své rozhodnutí, překonejte své nepřátele v turn-based boji, prozkoumejte otevřený interaktivní svět, v kterém můžete využít vše, co vidíte. Připojte se s kamarádem v on-line v co-op režimu, nebo si vytvořte vlastní dobrodružství s výkonným RPG toolkitem. 

 • Fantastický nezávislý RPG titul Divinity: Original Sin oceněný mnoha cenami. Vynikající hratelnost, krásná grafika a podmanivý soubojový systém. Pro příznivce RPG povinnost!
 • Divinity: Original Sin vyšel po úspěšné crowfundingové kampani a stal se jedním ze vzorů ostatních her usilující o komunitní financování. Hra se totiž povedla a to ještě víc, než se očekávalo. V základu se jedná o izometrické RPG alá Diablo, pokud však obě hry porovnáte, narazíte na mnoho odlišností. Tou základní je soubojový systém. Zatímco hra jako taková probíhá v reálném čase, souboje jsou řešené tahově. Nenechte se zmást, funguje to skvěle. Právě díky tomuto atributu je hra odlišná od ostatních a tolik oblíbená. Příběhově je hra zasazena před všechny hry ze stáje Divinity. Velmi efektně působí také možnost formování osobnosti Vaší postavy na základě vedených rozhovorů. Nejde tak o tupé naklikávání skillů. Vývojáři do hry integrovali také editor světa, takže rozsáhlá komunita stále rozšiřuje základní hru o nová dobrodružství.

 

MINIMÁLNÍ KONFIGURACE

 • System Requirements:
  Windows 7 SP1 64-bit / 8.1 64-bit / 10 64-bit
 • Processor:
  Intel Core2 Duo E6600
 • Memory:
  2048 MB RAM
 • Graphics:
  DirectX 11 Compatible
 • HDD:
  10 GB HD

DIGITÁLNÍ PRODUKT (ELEKTRONICKÁ DISTRIBUCE)

Digitální (elektronická) distribuce - dodáván je originální aktivační klíč (CD Key). Zakoupením digitálního klíče se stáváte jeho jediným platným majtelem a můžete jej aktivovat u distributora (Steam, Origin, a další) a následně stáhnout hru. Zakoupený klíč lze aktivovat pouze na jednom účtu, můžete si tak být jisti, že jste jeho jediným vlastníkem. Zakoupením digitálního klíče ušetříte za obal, DVD a další náklady s tím spojené (sklad, doprava).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: