LiveZilla Live Chat Software

Kategorie

VISA MasterCard
Platba v Českých korunách

Česká spořitelna ČSOB FIO
GE Money Bank Komerční Banka
mBank Raiffeisen Bank
UniCredit Bank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic Maestro
Sazka GoPeněženkaPaySafeCard


Platba v Eurech

Slovenská spořitelna UniCredit
TartaBank VISA VISA electron
MasterCard MasterCard Electronic MaestroPaySafeCard
Výrobci

Dodavatelé

Odběr novinek


Company of Heroes 2: The British Forces
Zobrazit galerii

Company of Heroes 2: The British Forces

Více informacíDoručení na email
Veškeré dodávané hry, jsou zakoupeny od oficiálních a prověřených distributorů.
Přes 20 možností plateb
Partnerský program, vydělávejte s námi
FAQ - časté dotazy
Kontaktní informace
Návody jsou seřazeny podle distributorů hry. (Steam, Origin...) Distributor hry je vždy uveden u každého detailu hry vedle hlavního obrázku vpravo.

286 Kč
Zakoupením tohoto produktu získáte až 286 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 286 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 3 Kč.


Company of Heroes 2: The British Forces je novým samostatným přídavkem pro více hráčů této uznávané značky druhoválečných strategií. Tato armáda představuje zcela novou sadu odlišných možností taktické hratelnosti, jež se točí kolem nového stromu technologií včetně nové pěchoty, týmových zbraní vozidel, vylepšení, velitelů s jedinečnými schopnostmi a celkem osmi novými mapami pro více hráčů, které byly vymodelovány podle historických bojišť. Bitvy dosahují bezprecedentní úrovně autenticity díky přidanému motion-capture pro většinu sad animací, jež rozšíří i všechny dříve vydané armády pro Company of Heroes 2. Britská armáda coby nová frakce s jedinečným herním stylem ještě více stvrzuje post Company of Heroes 2 coby nejrozsáhlejší druhoválečnou platformu pro fanoušky real-time strategií.

 

Zahrajte si za neporazitelné Brity a jejich rozmanitou posádku! Toto vojsko je pozoruhodné svou různorodostí a zahrnuje Angličany, Skoty, Velšany a Iry – reprezentuje každého od dělnické třídy až po elitu Spojeného království. Pod vedením ohnivého Sira Winstona Churchilla tato rozmanitá směska hodila za hlavu své odlišnosti a stala se jediným zbývajícím západoevropským národem, který unikl spárům Osou ovládané Evropy, načež zosnovala konečný útok s ostatními vojsky Spojenců.

 

The British Forces vyjde 3. září 2015 coby samostatný přídavek, který představuje dokonalý počáteční vstup do živoucí komunity kolem Company of Heroes 2. Noví hráči také budou mít přístup ke všem stávajícím mapám z Company of Heroes 2 prostřednictvím automatických zápasů, jakož i možnost bojovat proti všem dosavadním frakcím.

 

VLASTNOSTI HRY:

 

  • JEDINEČNÁ HRATELNOST: Využijte jedinečného technologického stromu, který hráče vyzývá, aby stanovili neustálý kompromis mezi mobilitou a obranou – v podstatě získáte dvě frakce za cenu jedné. Překvapte své protivníky svou vlastní cestou rozvoje a otevřenou konfigurací konečné fáze hry.
  • ROZMANITÉ JEDNOTKY A SCHOPNOSTI: Od plamenometného tanku Churchill Crocodile až po kluzák RAF - tato nová frakce představuje nové mechanismy hratelnosti s 15 jedinečnými jednotkami. Schopnosti nových velitelů se na druhou stranu točí kolem působivě vystavených událostí, díky kterým využijete vzdušné nálety a dělostřelectvo naplno.
  • VYLEPŠENÉ ANIMACE MO-CAP: Bojiště ožije jako nikdy dřív díky motion-capture, které přibylo k většině animací (SMG) a které také obohatí animační systémy všech předchozích armád.
  • NOVÉ MAPY: Osm strhujících nových map rozšiřují již tak rozsáhlou sbírku stávajících map pro Company of Heroes 2, jakož i tisíce map vytvořených komunitou, jež jsou dostupné přes Steam Workshop.
  • INTENZIVNÍ ONLINE SOUBOJE: Pociťte bezprecedentní zuřivost strategického válčení v čelní linii a zapojte se do krutých bitev s protivníky z celého světa.
 
 

DIGITÁLNÍ PRODUKT (ELEKTRONICKÁ DISTRIBUCE)

Digitální (elektronická) distribuce - dodáván je originální aktivační klíč (CD Key). Zakoupením digitálního klíče se stáváte jeho jediným platným majtelem a můžete jej aktivovat u distributora (Steam, Origin, a další) a následně stáhnout hru. Zakoupený klíč lze aktivovat pouze na jednom účtu, můžete si tak být jisti, že jste jeho jediným vlastníkem. Zakoupením digitálního klíče ušetříte za obal, DVD a další náklady s tím spojené (sklad, doprava).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: